Saturday, November 28, 2020

Latest Blog

Kur drejtësia heshtë
Uncategorized

Kur drejtësia heshtë

Tash e sa vite familja Ramadani kërkon Drejtesi për bijet e saj, kërkon drejtesi tek te padrejtit. Në çdo vend të botes egzistojnë parimet e se drejtesi, parime në bazë të se cilave duhet te…

Kurti: LDK dhe PDK po frikësohen nga zgjedhjet
LAJME

Kurti: LDK dhe PDK po frikësohen nga zgjedhjet

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka kritikuar Presidentin Hashim Thaçi dhe Lidhjen Demokratike të Kosovës që nuk po reagojnë kur po arrestohen veteranët e Ushtrisë Çlirimtarë të Kosovës nga ana e EULEX-it. Kurti tha…