Wed. Feb 19th, 2020

Pas gjestit të turpshëm: Flet edhe vetë Tomë Gashi

1 min read

Pas publikimit të një video ku shihet se si avokati Tonë Gashi, shkelmon paratë e mbledhura nga një lypsar në shesh, vjen reagimi i vetë avokatit.Ndonëse u cilësua si një gjest i turpshëm, vetë Gashi e arsyeton një veprim të tillë.Ai ka shkruar se shefat e lypsarëve vozisin Mercedesa.

Gashi ka shkruar se ai e ka kryer punën e inspeksionit.Reagimi i plotë:Tu e kry punen e inspekcionit mas dy vjet britmash te qmendura dit e nat ne sheshin Nënë Tereza ne PRISHTINË!Keta kan shefa me MERCEDESA dhe jan tregu per mbi 2 vite grup me i organizuar se inspekcioni i Prishtines.! Keshtu nuk ka ne sheshin Skenderbeu ne TIRANË !

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.