Wed. Feb 19th, 2020

Gjenerali Naim Maloku reagon ashpër ndaj Tomë Gashit, ja si e quan

1 min read

Edhe gjenerali dhe politikani Naim Maloku ka reaguar pas aktit të avokatit Tomë Gashit, i cili u zë në flagrancë duke e sulmuar një lypsar në Sheshin e Prishtinës.

Gashi pas publikimit të videos ka thënë se po e bën punën e inspektoratit, megjithatë reagimet e shumta që u bën ishin të gjitha kundër tij.Edhe reagimi i Malokut, njëjtë sikurse reagimet e tjera është kundër Gashit.Ai e quan milioner nga zhvatja e njerëzve në hallë Tomë Gashin.“Milioneri, nga zhvatja e njerëzve në hall, Tomë Gashi qenka vetpunësuar në inspektorat.Keni dinjitet dhe distancohuni nga ky njeri!”, shkruan gjenerali Naim Maloku në Facebook.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.