Mon. Mar 30th, 2020

Ndërron jetë në gjumë futbollisti shqiptar 32 vjeçar

1 min read

Trishtim i papërshkruar në krahinën Hania, pas lajmit që u dha sot për humbjen e Felix Gjemisaj.

Tashmë i ndjeri ishte me origjinë shqiptare e me kombësi greke, teksa emri i tij është pas pagëzimit në vendin helen, përcjell GazetaBlic.Futbollisti i lindur me 16 Mars 1988 sapo kishte mbushur të 32’tat, por që fatkeqësisht nuk arriti më shumë.Sipas raportimeve nga klubi Apollonia nga Hania, e gjithë krahina ishte në trishtim të paspjegueshëm, pasi morën lajmin e zi, për vdekjen e lojtarit dhe idolit të tifozëve.

More Stories

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.