Wed. Jul 8th, 2020

Thaçi akuza për familjarët e Osmanit- Po të isha në vendin e saj do të isha djersitur!

1 min read

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi në Rubikon në Klan Kosova ka hedhur akuza të rënda në drejtim të familjarëve të kryeparlamentares Vjosa Osmani.Thaçi ka theksuar se ngaqë zonja Osmani po spekulon ai do të nxjerrë disa të vërteta të hidhura për familjarët e saj dhe bashkëpunimin e tyre me Serbinë shkruan Gazeta Blic.“Familja e zonjës Osmani i ka shërbye Serbisë dhe ajo e din shumë mirë. Sikur të isha në vendin e zonjës Osmani do të isha djersitur” tha ai.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.