Saturday, November 28, 2020
Kurti: LDK dhe PDK po frikësohen nga zgjedhjet
LAJME

Kurti: LDK dhe PDK po frikësohen nga zgjedhjet

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka kritikuar Presidentin Hashim Thaçi dhe Lidhjen Demokratike të Kosovës që nuk po reagojnë kur po arrestohen veteranët e Ushtrisë Çlirimtarë të Kosovës nga ana e EULEX-it. Kurti tha…