Category: SHOWBIZI

Provokon keq vajza e ish-deputetes shqiptare

Ajo është e bukur dhe sharmante. Fjala është për vajzën e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda. Pasi u zhduk për disa ditë nga rrjeti, modelja bukuroshe është rikthyer me foto mjaft provokuese. E kush...